دانلود با موضوع پاورپوینت پالایش شمای داده و صورت‎‌های نرمال


مشخصات فایل دانلودی:

عنوان: پاورپوینت پالایش شمای داده و صورت‎‌های نرمال

دسته بندی فایل : علوم پایه

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” پاورپوینت پالایش شمای داده و صورت‎‌های نرمال ” را دانلود بفرمایید:


                نوع فایل:power point قابل ویرایش: ۳۱ اسلاید   قسمتی از اسلایدها: معايب روش نرمالترسازي ۱- بروز فزونكاري در سيستم در عمل بازيابي ۲- ايجاد نوعي افزونگي از نوع افزونگي در سطح ادراكي ۳- زمانگير بودن فرآيند نرمالترسازي به ويژه اگر محيط عملياتي بزرگ و تعداد رابطه‌ها زياد باشد. ۴- تصميم‌گيري دشوار در اثر تعدد تجزيه‌ها ۵- امكان وابستگي بين مجموعه صفات يك خردجهان، وابستگيهاي به جز وابستگي تابعي و پيوندي باشد و بنابراين سبب مطرح شدن قواعد جامعيت ديگر و نيز ضوابط ديگري براي تجزيه رابطه‌ها شود و . . .   فهرست مطالب واسلایدها: مشکلات Redundancy صورتهاي نرمال (Normal Form) وابستگي تابعي وابستگي تابعي بديهي (نامهم) قواعد استنتاج آرمسترانگ مجموعه كاهش‌ناپذير وابستگي هاي تابعي وابستگي تابعي تام (كامل) رابطه ۱NF تبدیل ۱NF  به ۲NF صورت نرمال بايس-كاد Boyce-Codd Normal Form رابطه ۳NF تفاوت صورت نرمال بايس-كاد و ۳NF وابستگي تابعي چندمقداري BCNF است ولی ۴NF نیست مزاياي نرمالترساز …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت پالایش شمای داده و صورت‎‌های نرمال ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت پالایش شمای داده و صورت‎‌های نرمال – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

پاورپوینت ,پالایش ,شمای, داده , صورت‌‌های ,نرمال

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

دل پیسی دانلود 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *