دانلود با موضوع پاورپوینت فصل هشتم رابطه ها (Relations) رابطه هم ارزی


مشخصات فایل دانلودی:

عنوان: پاورپوینت فصل هشتم رابطه ها (Relations) رابطه هم ارزی

دسته بندی فایل : علوم پایه

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” پاورپوینت فصل هشتم رابطه ها (Relations) رابطه هم ارزی ” را دانلود بفرمایید:


                نوع فایل:power point قابل ویرایش: 55 اسلاید   قسمتی از اسلایدها: مرتب سازی توپولوژیکی (Topological sorting) فرض کنید که یک پروژه از ۲۰ کار مختلف تشکیل شده است. بعضی کارها تنها زمانی قابل انجامند که بعضی دیگر به اتمام رسیده باشند.چگونه می توان یک ترتیب برای انجام این کارها یافت؟ برای مدل کردن این مساله یک رابطه تر تیب جزیی روی مجموعه کارها در نظر می گیریم، بنابراین a<b اگر وتنها اگر a وb کارهایی باشند که b نمی تواند قبل از پایان یافتن a شروع شود. برای تولید یک زمانبندی برای پروژه، ما نیاز به تولید یک ترتیب برای همه این ۲۰ کار که سازگار با این مجموعه ترتیب جزیی باشد داریم. ما نشان خواهیم داد که چگونه این کار قابل انجام است.   فهرست مطالب واسلایدها: روابط هم ارزی  (Equivalence Relations)   عناصر هم ارز (Equivalent Elements)   کلاس های هم ارزی  (Equivalence Class)   قضیه مهم در مورد کلاس های هم ارزی   افرازها (Partitions)   فصل هشتم: رابطه ها (Relations) بخش ۸٫۶ …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت فصل هشتم رابطه ها (Relations) رابطه هم ارزی ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت فصل هشتم رابطه ها (Relations) رابطه هم ارزی – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

پاورپوینت ,فصل ,هشتم ,رابطه ها ,Relations, رابطه ,هم ,ارزی

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

دل پیسی دانلود 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *