دانلود با موضوع پاورپوینت شرایط عمومی برای ارتقا


مشخصات فایل دانلودی:

عنوان: پاورپوینت شرایط عمومی برای ارتقا

دسته بندی فایل : علوم انسانی

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” پاورپوینت شرایط عمومی برای ارتقا ” را دانلود بفرمایید:


              نوع فایل power point   قابل ویرایش ۴۲ اسلاید   قسمتی از اسلایدها –موافقت دانشگاه مربوطه مبنی بر تایید شرایط عمومی ( شرایط عمومی بند ۵ آئین نامه) ۱- دارا بودن مدرک تحصیلی لازم ۲- گواهی شرکت در کارگاه روش تحقیق و روش های آموزشی ۳- تسلط به یک زبان خارجی ۴- توانائی کار با کامپیوتر و استفاده از منابع الکترونیک ۵- داشتن صلاحیت اخلاقی، شئون اسلامی و رفتار حرفه ای بر اساس ارزیابی کمیته جذب استاد دانشگاه الف ـ محکومیت در هیئت های انتظامی: ۲ سال افزایش مدت زمان ارتقاء ب ـ محکومیت شدید، محکومیت کمیسیون ماده ۱۱ وهیئت های نظام پزشکی:    مدت تاخیر: تشخیص کمیته جذب استاد ماده یک: فعالیت های فرهنگی:  بند شش: استمرار در تقید و پایبندی به ارزش های دینی، فرهنگی، ملی، انقلابی، و صداقت و امانتداری با تایید کمیسیون مربوطه: حداقل ۵ امتیاز حداکثر ۱۰ امتیاز  امتیاز فرهنگی تا پایان سال ۹۱: حداقل ۵ امتیاز امتیاز فرهنگی ازسال ۹۲: حداقل ۱۰ امتیاز حداکثر: ۳۰ امتیاز شرکت در هر دوره ۱۶ ساعته دانش افزایی …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت شرایط عمومی برای ارتقا ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت شرایط عمومی برای ارتقا – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

پاورپوینت, شرایط عمومی برای ارتقا

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

دل پیسی دانلود 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *