دانلود با موضوع پاورپوینت دیکدرها و مولتی پلکسرها


مشخصات فایل دانلودی:

عنوان: پاورپوینت دیکدرها و مولتی پلکسرها

دسته بندی فایل : عمومی و آزاد

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” پاورپوینت دیکدرها و مولتی پلکسرها ” را دانلود بفرمایید:


فرمت فایل : پاورپوینت قابل ویرایش      تعداد اسلاید: ۱۶   قسمتی از پاورپوینت :   دیکدر دیکدر یک مدار ترکیبی است که اطلاعات باینری حاصل از n ورودی را به ۲n خروجی مجزا تبدیل می کند. کاربردها: حافظه اصلی میکروپروسسور: انتخاب بانکهای مختلف حافظه ورودی و خروجی میکروپروسسور: انتخاب دستگاههای مختلف دیکد کردن دستورات میکروپروسسور: انتخاب واحدهای مختلف حافظه: دیکد کردن آدرسهای حافظه       دیکدر ۴ به ۱۶ وقتی که E=0 است دیکدر بالایی فعال و دیکدر پایینی خاموش خواهد بود. دیکدر بالایی مینترمهای ۰۰۰۰ تا ۰۱۱۱ را تولید خواهد کرد. و همه خروجیهای دیکدر پایینی ۰ خواهند بود. وقتی که E=1 است دیکدر بالایی خاموش و دیکدر پایینی فعال خواهد بود. دیکدر پایینی مینترمهای ۱۰۰۰ تا ۱۱۱۱ را تولید خواهد کرد. و همه خروجیهای دیکدر بالایی ۰ خواهند بود.   پیاده سازی توابع بولی توسط مولتی پلکسرها هر تابع n متغییره را می شود توسط یک مولتی پلکسر که n-1 خط انتخاب دارد ساخت. برای این کار: ابتدا جدول درستی را تشکیل دهید. n-1 ورودی با ارزش را به ورودیهای ان …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت دیکدرها و مولتی پلکسرها ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت دیکدرها و مولتی پلکسرها – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

پاورپوینت دیکدرها و مولتی پلکسرها , پاورپوینت ,دیکدر,مولتی, پلکسر

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

دل پیسی دانلود 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *