دانلود با موضوع پاورپوینت درباره بارنامه دریایی تحت چارتر


مشخصات فایل دانلودی:

عنوان: پاورپوینت درباره بارنامه دریایی تحت چارتر

دسته بندی فایل : عمومی و آزاد

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” پاورپوینت درباره بارنامه دریایی تحت چارتر ” را دانلود بفرمایید:


لینک دانلود و خرید پایین توضیحات   فرمت فایل: powerpoint   نوع فایل : ppt ( قابل ويرايش و آماده پرينت )     تعداد اسلاید: ۱۶ اسلاید    قسمتی از متن  ppt :   منابع مهم ۱- قانون دریایی ایران مصوب ۱۳۴۳ ۲- کنوانسیون بروکسل مصوب ۱۹۲۴ ۳- مقررات متحد الشکل اعتباراسنادی(Icc)تجدید نظر ۲۰۰۷ ۴- حقوق دریایی دکترهوشنگ امیدج۱و۲ ۵- مسولیت های متصدی حمل و نقل دریایی  محمدهاشم صمدی اهری ۶- قانون دریایی در دادگاه دریایی دکتر منصور پورنوری   فهرست ۱- متصدی حمل و نقل ۲- تعریف و اشاره ۳- شناخت بارنامه دریایی چارتر ۴- اجاره کشتی و انواع آن ۵- تعارض اجاره کشتی و بارنامه چارتر ۶- شروط دست نویس و تعارض آنها ۷- تفاوت اجاره کشتی و بارنامه به طور کلی ۸- روابط بین قرارداد اجاره و بارنامه دریایی به طورکلی ۹- شرایط قانون متحد الشکل اعتبار اسنادی تجدید نظر۲۰۰۷   1- متصدر حمل و نقل   ماده ۱ ک ب و بند ۱ ماده ۵۲ ق دا متصدی باربری به طور کلی به مالک یا اجاره کننده کشتی که با فرستنده بار قرارداد باربری منعقد کرده اطلاق می شو …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت درباره بارنامه دریایی تحت چارتر ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت درباره بارنامه دریایی تحت چارتر – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

بارنامه دریایی تحت چارتر,بارنامه, دریایی, تحت, چارتر,

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

دل پیسی دانلود 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *