دانلود با موضوع پاورپوینت خلاصۀ کتاب مطالعات توسعه و مؤلفۀ منابع


مشخصات فایل دانلودی:

عنوان: پاورپوینت خلاصۀ کتاب مطالعات توسعه و مؤلفۀ منابع

دسته بندی فایل : علوم انسانی

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” پاورپوینت خلاصۀ کتاب مطالعات توسعه و مؤلفۀ منابع ” را دانلود بفرمایید:


              نوع فایل power point   قابل ویرایش ۲۹۳ اسلاید   قسمتی از اسلایدها فصل پنجم: الگوی ترکیب منابع ملی در توسعه – زهرا میراحسینی تعیین ترکیب منابع ملی از طریق برآورد ثروت کل زمانی‌که سطح رفاه پایین می‌آید نشانگر این است که توسعه پایدار نمی‌باشد. کشورهایی که رشد جمعیت بالایی دارند باید ثروت جدید خلق کنند تا بتوانند حداقل سطوح موجود ثروت سرانه خود را حفظ نمایند (مؤلفان بانک جهانی، ۱۳۸۷: ۱۲۵). ترکیب منابع ملی و برآورد ثروت کل منابع تولیدی عبارتند از: مجموع ساختارها (و زیرساختارها)، تجهیزات و ماشین‌آلات؛ بنابراین در ارزش‌گذاری منابع تولیدی در برآوردهای ثروت، ساختارها، تجهیزات و ماشین‌آلات مورد اندازه‌گیری قرار گرفته‌اند. همچنین ازآنجاکه زمین‌های شهری جزء منابع طبیعی محسوب نمی‌شوند، در این محاسبه جزء منابع تولیدی به‌شمار آمده‌اند. بدین‌صورت‌که ارزش زمین شهری به‌عنوان درصدی از ارزش ساختارها، تجهیزات و ماشین‌آلات مورد محاسبه قرار گرفته است …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت خلاصۀ کتاب مطالعات توسعه و مؤلفۀ منابع ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت خلاصۀ کتاب مطالعات توسعه و مؤلفۀ منابع – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

پاورپوینت, خلاصۀ کتاب ,مطالعات توسعه و مؤلفۀ منابع

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

دل پیسی دانلود 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *