دانلود با موضوع پاورپوینت تعمیرات سخت افزار موبایل


مشخصات فایل دانلودی:

عنوان: پاورپوینت تعمیرات سخت افزار موبایل

دسته بندی فایل : عمومی و آزاد

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” پاورپوینت تعمیرات سخت افزار موبایل ” را دانلود بفرمایید:

پاورپوینت تعمیرات سخت افزار موبایل فرمت فایل: پاورپوینت تعداد اسلاید: ۱۱         مقدمه گوشیهای که تعمیر نمی شوند: ۱ – ضربه خورده و بوردش تاب برداشته ۲ – آب خورده و مدت زیادی از آن گذشته ۳ – گوشی های که توسط همکار تعمیر شده(چون احتمال تعمیر خیلی کم است ) شناخت کلی موبایل تعمیرات موبایل : ۱- عیب یابی ۲- رفع عیب تجهیزات عیب یابی : ۱- مولتی متر ۲- لوپ دو چشمی ۳- منبع تغذیه ۴- نقشه های شماتیک موبایل تجهیزات رفع عیب : ۱- هویه قلمی ۲- هیلتر ۳- آلتراسونیک ۴- سیم لحیم , روغن فلکس و … : نکته۱ -Replace تعویض کردن  2 -Remove حذف کردن  3 – Short اتصال کوتاه ۴- Rehot گرم کردن …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت تعمیرات سخت افزار موبایل ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت تعمیرات سخت افزار موبایل – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

پاورپوینت ,تعمیرات ,سخت ,افزار ,موبایل

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

دل پیسی دانلود 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *