دانلود با موضوع پاورپوینت برنامه كشوري حذف سرخك-سرخجه مادرزادي


مشخصات فایل دانلودی:

عنوان: پاورپوینت برنامه كشوري حذف سرخك-سرخجه مادرزادي

دسته بندی فایل : عمومی و آزاد

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” پاورپوینت برنامه كشوري حذف سرخك-سرخجه مادرزادي ” را دانلود بفرمایید:


فرمت فایل : پاورپوینت قابل ویرایش      تعداد اسلاید: ۱۷   قسمتی از پاورپوینت :   مقدمه ميزان بالای کشندگي بيماری سرخک :(متوسط ۵-۱%    در بعضي مناطق بين ۳۰-۱۰%)   قدرت بالای عبور ويروس سرخجه از جفت و آلودگي جنين (ميزان بروز در کشورهای در حال توسعه ۵/۰  تا ۲/۳ مورد به ازای هر ۱۰۰۰ تولد زنده )   مشاهده ساليانه ۳۰ ميليون مورد بيماری سرخک و ۸۸۰ هزار مورد مرگ در دنيا   40% کل مرگهای ناشي از بيماريهای قابل پيشگيری با واکسن ناشي از سرخک است.   تعداد مبتلايان به سندرم سرخجه مادر زادی ساليانه ۱۱۰ هزار نفر برآورد شده است.   ميزان حساسيت نسبت به ابتلای به عفونت سرخجه در زنان سنين باروری ۲۵-۱۰% مي باشد.   هزينه بالای نگهداری،درمان سندرم سرخجه مادرزادی:۳۰۰۰ دلار جهت نگهداری تا ۳۰۰۰۰۰ دلار  جهت درمان (ساليانه) q       اصطلاحات کنترل سرخک(MEASLES CONTROL ) کاهش موربيديتي و مورتاليتي سرخک منطبق بر اهداف از پيش تعيين شده   در اين مرحله تداوم مداخله در اقدامات برای حفظ کاهش بيماري …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت برنامه كشوري حذف سرخك-سرخجه مادرزادي ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت برنامه كشوري حذف سرخك-سرخجه مادرزادي – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

پاورپوینت برنامه کشوری حذف سرخک, سرخجه مادرزادی, پاورپوینت, برنامه, کشوری, حذف, سرخک,سرخجه, مادرزادی

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

دل پیسی دانلود 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *