دانلود با موضوع پاورپوینت ارزيابي فراگيران با استفاده از ابزار DOPS


مشخصات فایل دانلودی:

عنوان: پاورپوینت ارزيابي فراگيران با استفاده از ابزار DOPS

دسته بندی فایل : علوم پایه

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” پاورپوینت ارزيابي فراگيران با استفاده از ابزار DOPS ” را دانلود بفرمایید:


              نوع فایل power point   قابل ویرایش ۲۵ اسلاید   قسمتی از اسلایدها DOPS روشي براي ارزيابي مهارتهاي عملي و دادن باز خورد ارزيابي بصورت عيني و ساخت يافته مشاهده مستقيم فراگير در حين انجام پروسيجر در محيط کار واقعي ثبت نتايج مشاهدات ارزيابي کننده بر طبق يک چک ليست ساخت يافته            ارائه بازخورد عيني به فراگير مهارتهاي تکنيکي بايد در حين آموزش مورد ارزيابي قرار گيرند. در مدل سنتي استاد مسئول ارزيابي توانمندي فراگير است و روش  ارزيابي اغلب subjective است. اصلاح کاستي هاي موجود در آموزش مهارت يا ميزان چيره دستي فرد نيازمند ارائه بازخورد عيني (objective) است که اين امر خود ارزيابي عيني را ضروري مي سازد. چرا DOPS؟ توانمندي در انجام يک پروسيجر صرفاً محدود به مهارت تکنيکي نيست. دانش، توانائي تصميم گيري، مهارتهاي برقراري ارتباط، و توانايي رهبري از ديگر اجزاء ضروري هستند. روشهاي کنوني، با استفاده از مدلهاي بي جان، فقط جزء مهارت تکنيکي را ارزيابي مي کنند. …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت ارزيابي فراگيران با استفاده از ابزار DOPS ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت ارزيابي فراگيران با استفاده از ابزار DOPS – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

پاورپوینت, ارزیابی فراگیران, با استفاده از ابزار DOPS

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

دل پیسی دانلود 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *