دانلود با موضوع پاورپوینت آفت کش ها و کنترل شیمیایی آفات


مشخصات فایل دانلودی:

عنوان: پاورپوینت آفت کش ها و کنترل شیمیایی آفات

دسته بندی فایل : فنی و مهندسی

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” پاورپوینت آفت کش ها و کنترل شیمیایی آفات ” را دانلود بفرمایید:


              نوع فایل: power point قابل ویرایش ۶۴ اسلاید   قسمتی از اسلایدها: فرمولاسیون آفت کشها فرمولاسیون به معنای تغییراتی که روی سوم جهت بهبود شرایط نگهداری ، مصرف ، تاثیر و ایمنی اعمال می شود. هدف از آن تسهیل کاربرد ، اصلاح خواص فیزیکی ، افزایش تاثیر بر آفات و کاهش خطرات زیست محیطی است. برای فرمولاسیون ، سموم با مواد غیر فعالی (غیر سمی ) مخلوط می شوند که سازگاری فیزیکی و شیمیایی با ماده سمی داشته باشند. شاخص های زیان بخشی آفت کش ها سمیت هر ترکیب یک مشخصه ذاتی است که در ساختمان شیمیایی آن نهفته است . ترکیبات سمی باعث ۲ نوع مسمومیت حاد و مزمن می شوند . از نظر مسمومیت حاد ، LD50 که نمایانگر سمیت هر ترکیب است ، در درجه اول اهمیت قرار دارد . میزان در معرض بودن × سمیت = خطر سموم حذف شده در سال های ۸۶ و ۸۷ سم اندوسولفان EC 35%  از ابتدای دی ماه ۸۶ مجوز ورود به کشور داده نشده و  بر اساس مصوبه هيات نظارت برسموم از مهر ۸۹ از فهرست سموم مجاز کشور حذف خواهد شد . سم آزينفوس متيلEC 20% و WP20% از ابتدای دی ماه ۸۷ مجوز ورود به …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت آفت کش ها و کنترل شیمیایی آفات ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت آفت کش ها و کنترل شیمیایی آفات – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

پاورپوینت, آفت کش ها, و ,کنترل شیمیایی, آفات

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

دل پیسی دانلود 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *