دانلود با موضوع زندگی نامه امام خمینی (ره)


مشخصات فایل دانلودی:

عنوان: زندگی نامه امام خمینی (ره)

دسته بندی فایل : علوم انسانی

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” زندگی نامه امام خمینی (ره) ” را دانلود بفرمایید:


  فایل ورد (Word ) در 30 صفحه قابل ویرایش به همراه فهرست مطالب و منابع   هدف مااز اين موضوع اين است تا كمی از زندگ‍‍ی اين بزرگوار به طورخلاصه صحبت كنيم و شما عزيزان را بهتر از زندگینامه ی امام خمينی آگاه كنيم. پس به متن زير در در همين ابتدا توجه كنيد. امام خمينی وارث سجايای آبا و اجدادی بود که نسل در نسل در کار هدايت مردم و کسب معارف الهی کوشيده اند. پدر بزرگوار امام خمينی مرحوم آيه الله سيد مصطفی موسوی از معاصرين مرحوم آيه الله العظمی ميرزای شيرازی (رض)، پس از آنکه ساليانی چند در نجف اشرف علوم و معارف اسلامی را فرا گرفته و به درجه اجتهاد نايل آمده بود به ايران بازگشت و در خمين ملجا مردم و هادی آنان در امور دينی بود. در حاليکه بيش از ۵ ماه از ولادت روح الله نمی گذشت، طاغوتيان و خوانين تحت حمايت عمال حکومت وقت، نداي حق طلبي پدر را که در برابر زورگوئی هايشان به مقاومت برخاسته بود، با گلوله پاسخ گفتند و در مسير خمين به اراک وی را به شهادت رساندند. بستگان شهيد برای اجرای حکم الهی قصاص به تهران (دارالحکومه وقت) رهسپار شدند و بر اجرای عدالت اصرار ورزيدند تا قاتل ق …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” زندگی نامه امام خمینی (ره) ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – زندگی نامه امام خمینی (ره) – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

زندگی نامه امام خمینی (ره),زندگینامه امام خمینی,زندگی نامه خمینی,تحقیق درباره امام خمینی,

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

دل پیسی دانلود 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *