دانلود با موضوع درباره معجزه و عصمت انبیاء(پیامبران)


مشخصات فایل دانلودی:

عنوان: درباره معجزه و عصمت انبیاء(پیامبران)

دسته بندی فایل : علوم انسانی

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” درباره معجزه و عصمت انبیاء(پیامبران) ” را دانلود بفرمایید:


فایل ورد(Word) قابل ویرایش در 16 صفحه این تحقیق در دو بخش تهیه شده است بخش اول: معجزه انبیاء بخش دوم: عصمت انبیاء   مقدمه بخش اول حقیقت معجزه امام صادق – علیه السلام – در تعریف معجزه می‌فرماید: «و المعجزه علامهٌ لله لا یعطیها إلا انبیاءهُ و رُسُلَهُ و حججه لیعرف به صدق الصادق من کذب الکاذب؛ «معجزه» نشانه‌ای از خداوند است که آن را جز به پیامبران  و فرستادگان و حجت ‌ های  خود نمی‌دهد، تا به وسیله‌ی آن، راستگویی (مدّعیان ارتباط با خدا) از دروغگویی  (مدّعیان دروغین) شناخته شود.»  در توضیح این حدیث  شریف  باید دانست که معجزه چنان که از لفظش پیدا است ـ یعنی عاجز کننده و آن کار خارق العاده‌ای است که نوع  بشر ، حتی نوابغ در تمام زمان ‌ ها  از آوردن آن عاجز  باشند، و اساساً معجزه فراتر از نیروی بشر است و پیامبران به اراده  و مشیت  خدا، برای اثبات  درستی ادعای  رسالت  خویش، انجام می دهند و& …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” درباره معجزه و عصمت انبیاء(پیامبران) ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – درباره معجزه و عصمت انبیاء(پیامبران) – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

درباره معجزه و عصمت انبیا ,عصمت پیامبران,درباره معجزه و عصمت,درباره معجزه و عصمت پیامبران,معجزه پیامبران,عصمت پیامبران,

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

دل پیسی دانلود 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *