دانلود با موضوع درباره دین و اصول اسلام


مشخصات فایل دانلودی:

عنوان: درباره دین و اصول اسلام

دسته بندی فایل : علوم انسانی

شما می توانید فایل با مشخصات ذکر شده در بالا را از طریق همین صفحه دانلود بفرمایید. این سایت با دارا بودن بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده استتحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه و فایل های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. برخی از فایل ها رایگان و برخی پولی می باشند که در صورت پرداخت وجه لینک دانلود ظاهر خواهد شد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق صفحه تماس با ما در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید. از کادر موجود در زیر می توانید فایل ” درباره دین و اصول اسلام ” را دانلود بفرمایید:


فایل ورد(Word ) در ۸ صفحه قابل ویرایش به همراه فهرست مطالب فهرست بخشی از مطالب مقدمه…………………………………………………………….۱ ريشه شناسی واژه……………………………………………….۲ باوره ها………………………………………………………….۲ نام خدا …………………………………………………………..۲ مذهب ها و زير شاخه ها ……………………………………………۳ از نظر علما ……………………………………………………….۳   چکیده: دين اسلام بر سه اصل بنا نهاده شده،و اين سه اصل که اصطلاحا اصول دين ناميده مي شود از سوي تمام فرق اسلامي اعم از شيعه و سني پذيرفته شده است که عبارت است از: توحيد، نبوت، معاد. اصول دين باورهاي اساسي دين است كه منكر و مخالف آنها خارج از دين محسوب مي‌شود. كسي كه منكر اصول دين اسلام است خواهد بود. اصول دين اسلام عبارت‌اند از: توحيد (شهادت به يگانگي خدا)، نبوت (شهادت به پيامبري پيامبر اسلام حضرت محمد (ص) و ديگر پيامبران الهي)، …

از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” درباره دین و اصول اسلام ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل های پولی حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – درباره دین و اصول اسلام – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

اسلام,تحقیق درباره دین اسلام,اصول اسلام,

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید

روش دانلود:

پس از انتقال به سایت فروشنده در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید و پس از انتقال به سایت بانک، اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جانب بانک نمایید و پس از تکمیل و پرداخت به صفحه فروشگاه باز خواهید گشت و لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد و با کلیک بر روی آنها فایل شما دانلود می شود. تا تکمیل همه لینک های دانلود، صفحه باز شده را نبندید.

با وارد کردن ایمیل لیست لینک ها را نیز در ایمیل خود دریافت می نمایید که توصیه ما وارد کردن ایمیل و دریافت آنها در ایمیلتان هست تا در صورت بروز مشکل بتوانید از ایمیل خود برای دریافت فایل ها اقدام نمایید.

دل پیسی دانلود 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *